Tylko w Akademii

E-kurs

E-kurs to propozycja dla osób które w ramach własnych przygotowań do państwowego egzaminu teoretycznego zdecydują się na odbycie części teoretycznej kursu prawa jazdy w swoim domu.

ekursOferujemy dwie możliwości realizacji e-kursu:

 Za pośrednictwem naszej platformy internetowej otrzymają Państwo dostęp do kompleksowej informacji i materiałów szkoleniowych niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego. Platforma zawiera również na bieżąco aktualizowaną bazę pytań egzaminacyjnych. Odpowiednik tradycyjnej formuły kursu indywidualnego. Dni i godzin szkoleń ustalają Państwo sami z uwagi na realizację materiału za pośrednictwem programu komputerowego.

 Za pośrednictwem aplikacji otrzymają Państwo dostęp do wykładów prowadzonych przez instruktora Grupy Akademia. Zajęcia są prowadzone na żywo, nowa grupa rusza co dwa tygodnie. 

Oferta skierowana jest dla wszystkich oferowanych kategorii, A, A2, A1, AM, B, B-automat, B-english, C, Kwalifikacje i Szkolenia Okresowe.

Nasi wykładowcy pozostają do dyspozycji w razie potrzebnych konsultacji w formie tradycyjnej.

Tylko w Akademii!

Raty

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą płatności ratalnej.
Bez prowizji i odsetek, system spłaty rat ustalany jest indywidualnie z kursantem, z uwzględnieniem jego możliwości.
Kursant sam określa liczbę rat i terminy ich spłaty

Więcej >>

Akademia na egzaminie WORD

Oferujemy możliwość odbycia państwowego egzaminu praktycznego z udziałem instruktora lub z wykorzystaniem pojazdu Grupy Akademia.
Udostępniamy pojazdy z oferty kursów kategorii A, A2, A1, AM, A-obniżony, B, B-automat, B-English, C.

Więcej >>

E-kurs

E-kurs to propozycja dla osób które w ramach przygotowań do egzaminu teoretycznego zdecydują się na odbycie części teoretycznej kursu prawa jazdy w swoim domu, dotyczy wszystkich kategorii, A, A2, A1, AM, B, B-automat, B-english, C, Kwalifikacje i Szkolenia Okresowe.

Więcej >>

Teoria w tydzień

Proponujemy dynamiczny kurs, możliwość odbycia części teoretycznej w tydzień. Propozycja skierowana do wszystkich, którzy chcą skorzystać z krótszej i bardziej intensywnej formuły zajęć, dostępna w każdej ofercie kursów GRUPY AKADEMIA, kat. A, A1, A2, AM, B, B-automat, B-English, C.

Więcej >>

Automat

Oferta dla wszystkich z Państwa którzy zdecydują się odbyć szkolenie w pojeździe z automatyczną skrzynią biegów. W naszym Centrum Szkolenia Kierowców Grupa Akademia do szkolenia proponujemy wyjątkowy i wdzięczny pojazd Mini Cooper lub Mini Cooper S.

Więcej >>

Voucher

Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby!
GRUPA AKADEMIA przedstawia ofertę — Voucher na kurs prawa jazdy kat. A, A2, A1, AM, A-obniżony, B, B-english, B-automat, C, C+E. Wystarczy podać dane osoby która ma wziąć udział w szkoleniu i ustalić formę płatności.

Więcej >>
Kursy Akademii możesz zrealizować w:

Akademia Retkinia

Poznaj terminy kursów

Akademia Centrum

Poznaj terminy kursów

Akademia Bałuty

Poznaj terminy kursów

Akademia Widzew

Poznaj terminy kursów

Akademia Górna

Poznaj terminy kursów
Zobacz też

Auto Akademia

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Moto Akademia

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Zawodowa Akademia

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Language Courses

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ