Szkolenie okresowe

Jednorazowa wpłata
550 zł
System spłat ratalnych
850 zł

Każda osoba, która chce podjąć bądź kontynuować pracę jako kierowca zawodowy zobowiązana jest co 5 lat do odbycia szkolenia okresowego, w celu przedłużenia kodu 95 (wpisu do prawa jazdy) na podstawie badań lekarskich oraz psychologicznych i wyżej wspomnianego szkolenia okresowego, którego termin zależny jest od daty uzyskania prawa jazdy kategorii C, C+E, D lub D+E.

Szkolenie okresowe prowadzone jest w formie kursu okresowego i obejmuje 35 godzin zajęć podzielonych na zajęcia:

teoretyczne – 31,5 godziny,
praktyczne - 3,5 godziny.

Są one realizowane w zakresie bloków programowych określonych odpowiednio do kategorii prawa jazdy C, C+E, C1 i C1+E zgodnie z programem szkolenia.

Czas trwania kursu to 5 dni szkoleniowych trwających 7 godzin dziennie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podczas kursu organizowane są również zajęcia praktyczne.

W Grupa Akademia istnieje możliwość zapisu i realizacji formalności we wszystkich z naszych sześciu placówek. Program szkolenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem ekspresowej realizacji kursu.

Badania psychologiczne oraz lekarskie możecie Państwo zrealizować w naszej placówke Akademia Retkinia, ul. Maratońska 102a.