Kursy Moto Akademia
Sprawdź nasze pozostałe kursy:

Kurs podstawowy kat. A (obniżony motocykl)

Jednorazowa wpłata
1699 zł
System spłat ratalnych
1799 zł

Sprawdź dlaczego Moto Akademia działająca w ramach Grupy Akademia to najczęstszy wybór motocyklowej szkoły nauki jazdy w regionie!

INFRASTRUKTURA SZKOLENIOWA

 •  Posiadamy trzy największe motocyklowe place manewrowe w Województwie Łódzkim. Obiekt przy ulicy Brzezińskiej 27/29, w centrum handlowym M1. Przystosowany i przeznaczony wyłącznie do wykonywania najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii A, A2, A1, AM. Doskonale oświetlony. Wyposażony w fotoradar i czujniki prędkości, tak aby całkowicie oddać przebieg egzaminu państwowego. Posiada te same rozwiązania systemu pomiaru prędkości które zastosował WORD Łódź. Obiekt przy ulicy Maratońskiej 102a to dawna siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Rozbudowując ją stworzyliśmy największy plac manewrowy w regionie. Zlokalizowany "po sąsiedzku", w bliskiej odległości od nowej siedziby WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Jest doskonale wyposażony, utwardzony, oświetlony, ogrodzony i monitorowany. Wyposażony w zaplecze techniczne, sanitarne, przebieralnie i parking dla klientów. Posiada fotoradar i czujniki prędkości. To blisko 22.000 metrów kwadratowych powierzchni. Na obiekcie znajduje się również nasze biuro oraz sale wykładowe. Obiekt przy alei Jana Pawła (obok ul. Obywatelskiej) to doskonale skomunikowany plac manewrowy o wielkości prawie 10.000 metrów kwadratowych. Oświetlony, utwardzony, ogrodzony, parking dla klientów, na miejscu znajduje się nasze biuro.
 • Egzamin państwowy na kategorie A, A2, A1, AM Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi przeprowadza przy ulicy Nowy Józefów. Lokalizacja naszych placów manewrowych przy ulicy Maratońskiej 102a oraz alei Jana Pawła gwarantuje zarówno całkowitą dostępność tzw. tras egzaminacyjnych bez konieczności dojeżdżania do nich jak i komfortowy dojazd kursantów na zajęcia praktyczne. Egzaminy państwowe odbywają się na ulicach obok naszych centrów szkoleniowych.
 • Oferujemy dwukierunkowy system łączności firmy Midland oraz Sena. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom również kursant podczas jazdy ma możliwość kontaktu z Instruktorem, następuje komunikacja dwukierunkowa. Gwarancja wysokiej jakości dźwięku, ciągłego sygnału bez zakłóceń.

KADRA SZKOLENIOWA   

 • Nasi instruktorzy to czynni motocykliści, prywatnie pasjonaci motocyklowi. Posiadamy największą w Łodzi wykwalfikowaną kadrę motocyklowych instruktorów nauki jazdy oraz motocyklowch instruktorów doskonalenia techniki jazdy. 
 • Grupa Akademia od kilku sezonów utrzymuje się w czołówce zdawalności egzaminu państwowego w regionie, wyniki zdawalności sprawdzaj zawsze u źródeł w raporcie opracowanym na podstawie danych z Word Łódź.              

FLOTA SZKOLENIOWA

 • Szkolenie odbywa się na tych samych motocyklach które posiada w dyspozycji Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi, Suzuki Gladius oraz Yamaha MT 07. Posiadamy największą flotę motocykli szkoleniowych w Łodzi.   
 • Istnieje możliwość odbycia państwowego egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego z wykorzystaniem motocykla szkoleniowego Akademii
 • PIT BIKE Akademia - oferujemy możliwość szkolenia na pit bike.    
 • Szkolenie praktyczne realizujemy z wykorzystaniem obniżonego motocykla. Rozwiązanie to proponujemy dla wszystkich osób obawiających się opanowania techniki prowadzenia motocykla z powodu niższego wzrostu. Egzamin państwowy w Word może odbyć się również z wykorzystaniem naszego obniżonego pojazdu szkoleniowego.

REALIZACJA KURSU    

 • Szkolenia 7 dni w tygodniu (kursy tygodniowe i weekendowe), w godzinach od 6.00 do 22.00.     
 • Możliwość indywidualnego ustalania dni i godzin szkoleń.    
 • Materiały szkoleniowe – APLIKACJA GRUPY AKADEMIA (pytania egzaminacyjne, możliwość bezpłatnej aktualizacji, funkcja nauki i egzaminu. Dla zainteresowanych możliwość zakupu podręcznika).
 • Możliwość wjazdu na plac manewrowy WORD Łódź.
 • Jazdy po trasach egzaminacyjnych.
 • Możliwość płatności ratalnej, bez prowizji i odsetek. System spłaty rat ustalany jest indywidualnie z kursantem, z uwzględnieniem jego możliwości. Kursant sam określa liczbę rat.
 • Kursant sam wybiera opcję kursu - pełny (teoria z przepisów ogólnych, teoria z przepisów motocyklowych, 20 godzin zajęć praktycznych, teoretyczny egzamin wewnętrzny, praktyczny egzamin wewnętrzny) - częściowy (teoria z przepisów motocyklowych, 20 godzin zajęć praktycznych, praktyczny egzamin wewnętrzny).

Zapraszamy do wyboru naszych pięciu placówek w Łodzi (Akademia Retkinia, Akademia Górna, Akademia Centrum, Akademia Widzew, Akademia Bałuty) lub skorzystania z innowacyjnej formuły E-Akademia!

Poznaj terminy kursów

Kursy Grupy Akademia możesz zrealizować w jednej z naszych placówek.

Terminy kursów

Wybierz Akademię, w której chcesz zrealizować jeden z oferowanych przez nas kursów.

Poznaj terminy kursów
Kursy Akademii możesz zrealizować w:

Akademia Retkinia

Poznaj terminy kursów

Akademia Centrum

Poznaj terminy kursów

Akademia Bałuty

Poznaj terminy kursów

Akademia Widzew

Poznaj terminy kursów

Akademia Górna

Poznaj terminy kursów